سوالات متداول

سوالات متداول

برای تماس با ما راحت باشید

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

مدت زمان تحویل کالا چقدر است؟

بطور کلی برای محصولات سیمان خاکستری پاکت ۵۰ کیلویی مدت زمان تحویل کالا برای تعداد سفارشات ۴۸۰ و ۵۰۰ کیسه ای بین ۱ تا ۲ روز کاری است.

هزینه ارسال در قیمت درج شده محصولات لحاظ شده است؟

کلیه قیمت های محصولات تحویل درب شرکت است و هزینه ارسال برای قیمت های درج شده محاسبه نشده است،وهزینه حمل تا مقصد شما طبق تعرفه بارنامه سازمان حمل ونقل به مبلغ کل محصول اضافه خواهد شد.

آیا امکان ثبت سفارش با حجم کم (خرده فروشی) فراهم است؟

با توجه به این مطلب که فعالیت این گروه تامین مستقیم مصالح بصورت عمده (کامیونی) و ارسال مستقیم از کارخانه می باشد،این امکان غیر ممکن و غیر قابل اجرا می باشد.

آیا می توان از این سیمان ها بدون ملات ماسه یا دانه های معدنی یا نسوز استفاده کرد؟

خیر ، این سیمان حتما باید با دانه های مناسب استفاده شود.برای مشاهده حد دمای کاربری با انواع دانه ها ، به کاتالوگ محصول مراجعه فرمایید.

آیا می توان اجرای سیمان های نسوز را در آب و هوای گرم انجام داد ؟

همانند هر سیمان دیگری ، در دماهای بیش از 25 درجه سانتی گراد زمان کار پذیری سیمان کاهش پیدا می کند و به همین دلیل برای کار در آب و هوای گرم ، استفاده از دیرگیرکننده ها (مثلا سدیم گلوکنات) توصیه می شود.

فرق سیمان سفید با سیمان خاکستری در چیست؟

همانطور که از نام آن پیداس سیمان سفید یک نوع سیمان با رنگ سفید است. جنس سیمان سفید از همان جنس سیمان خاکستری معمولی است. علتی که منجر شده این دو مصالح ساختمانی از یکدیگر تفکیک داده شوند روش تولید و ساخت آنها است. در واقع رنگ سیمان سفید را مواد خام و فرآیندهای تولید آن مشخص می‌کنند. همچنین سیمان سفید به لحاظ قیمتی گران‌تر از سیمان خاکستری است.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع


  باز هم سوالی برای شما پیش آمده است؟

  راحت باشید و تماس بگیرید

  02188458469
  به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
  شروع گفتگو
  برای چت در WhatsApp یکی از اعضای پشتیبانی رو انتخاب کن
  معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم